Kouč s pomocí koní
Terka Kudělková

equicoach logo

Nikdy nechybějící energie, odhodlanost a empatie mě provázely i dále v životě. Právě všem těmto vlastnostem vděčím za to, že jsem vysokou školu dostudovala i s mou dcerkou na klíně. Díky cestování po celé Evropě a bydlení ve Finsku, Chorvatsku a Rakousku jsem zase poznala jiné kultury a velkou spoustu rozdílných lidí, kteří ale často měli také tolik společného. Právě práce s lidmi se stala něčím, co mě naplňovalo. Není tak divu, že jsem se po návratu do Česka a zakotvení v Miškovicích nedaleko od Zlína, vydala na dráhu personalistky a absolvovala školu koučinku u Michala Ondráčka. A nyní si díky podpoře nejbližší rodiny plním svůj sen, kdy pomáhám lidem osobnostně růst díky koučinku pomocí koní

Koně tady byli vždycky, když jsem prožívala šťastné období plné smíchu, i v obdobích, kdy mi bylo spíše do pláče. Právě jejich přítomnost mi pomáhá v práci se stresem, kterého máme všichni v životě až mnoho, s rozhodováním i se získáním odvahy plnit si své sny. Třeba zrovna v podobě tohoto projektu, který je pro mě vystoupením z komfortní zóny, ale našla jsem odvahu krok ke splnění snu udělat. Kůň je totiž tichým koučem, který vám nastaví zrcadlo a vy sami si odpovíte na otázky, které nemůžete pustit z hlavy.

Ráda bych proto tuto možnost ukázala i jiným. Nehledě na to, jestli hledají odpovědi na otázky, chtějí osobnostně růst, nebo se jedná o lidi v domovech důchodců, kteří potřebují povzbudit. Věřím, že síla přítomnosti koňského parťáka může být skutečně nekonečná.

Update cookies preferences